Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Łuszczyca - co to jest i jak z tym walczyć??

  • Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
 #33  autor: Nika
 ndz lip 27, 2014 9:07 pm
Lekarze tłumaczą ze to niewydolność komórek naskórka - którym wydaje sie że jest jakaś infekcja chyba i produkuja nowe komórki jak szalone - co prowadzi do powstawania " łusek ". Często toważyszy temu swędzenie. Ponoć choroba genetyczna i niezarazliwa. A jak to leczyć - lekarze twierdzą że puki co nie ma konkretnego leku.
Są jednak sposoby na kontrole i czasowe zatrzymanie choroby typu maświetlanie, smarowanie i wysłuszanie. Jeśli ktoś ma dobry i sprawdzony sposób - zapraszamy do podzielenia się nim z nami!!!
 #39  autor: Alexandra
 ndz kwie 19, 2015 2:41 pm
Polecam Dermovate (drogi) lub generyczny tańszy Clobetasol lub jakieś inne leki oparte na clobetasol propionate 0.005%

Nie wylecza ale zdecydowanie poprawia skurę - likwiduje swędzenie i irytacje oraz zwalnia proces tworzenia nowych warsw łuszczycy.
 #1100  autor: karo32
 wt lis 24, 2020 9:57 am
witam,
mojej córce pomaga suplement diety o nazwie Neoglandyna to kapsułki które zawierają wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika, czyli najlepsze źródło Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT): omega 3 i omega 6 dzięki temu skóra nie tak łato ulega podrażnieniom. Staj się jakby bardziej nawilżona i gładka, ten suplement polecany jest przy suchej, podrażnionej, łuszczącej się skórze, jak również w wyprysku atopowym, trądziku i łuszczycy.