Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • sposób na gładka i zdrową skórę

  • Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
 #1047  autor: karo32
 
Witam!
wiem, że obecnie wiele osób cierpi na różne choroby skóry, ponadto wiele z nas z natury zmaga się z mocno wysuszającą się i szorstką skórą, jeśli chcecie przywrócić utracone nawilżenie swojej skórze to gorąco polecam kapsułki Neoglandyna mają one w składzie tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika. Dostępne są w kapsułkach i można je podawać dzieciom ( można wycisnąć olej z kapsułki (np. na łyżeczkę)) - dzięki nim skóra znów stanie się miękka, gładka i wolna od niedoskonałości
 #1276  autor: aneciak
 
Jak chcesz mieć ładną, gładką skórę, fajnie nawilzona polecam Olejek Busajna. Sama moc natury. A i pozbędziecie się zwiotczałej , przesuszonej skóry
 #1513  autor: aeroforce
 
co mi pomogło to przede wszystkim zmiana diety + aktywność fizyczna. Do tego niedawno rozpoczęłam korzystanie z kosmetyków. Polecam zamawiać online - jest wówczas bezpieczeństwo zakupów i gwarancja zwrotów - zamawiam kosmetyki ze sklepu https://eveda.pl/ i mogę go polecić.
 #1541  autor: biznesowy79
 
Plazma w medycynie estetycznej pojawia się coraz częściej. Jest ona wykorzystywana do różnych celów, jednak ostatnio dowiedziałem się, że można z jej pomocą skutecznie pozbyć się problemu z popękanymi naczynkami i trądzikiem. Moja córka skorzystała z takiego zabiegu i rzeczywiście, już jeden, 15-minutowy zabieg wystarczył, żeby mogła się cieszyć brakiem problemów ze skórą.
 #1852  autor: dariolaw
 
z tego co mówiła kosmetyczka to woda, woda, woda ilość wody i odpowiednia suplementacja sprawia, że skóra jest odżywiona i zdrowa plus do tego chronienie ją przed pogodą typu wiatr, mróz...
 #3290  autor: John Doe
 
Dieta ma duży wpływ na to jak wygląda nasza cera, zgadzam się. Wgl chyba nie powinno się jeść słodyczy, nabiału czy miesą...
 #4356  autor: Amber
 
Jeżeli martwi ci się, że pojawi się u was bliznowiec po cc, widziałam, że na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl można znaleźć artykuł, który porusza właśnie tę tematykę. Dowiecie się stamtąd kiedy się tworzy i jak skutecznie się go pozbyć. Istnieją oczywiście różne metody, więc warto działać
 #5415  autor: Durella
 
Olejek Busajna jest znakomity ma naturalny skłąd , nawilża i ujedrnia skóre. U mnie super nawilża nawet przy atopowym zapaleniu skóry